Powered by Smartsupp

Slaby granitowe Viscount White poler 6cm

Dostępność: availability Wysoka dostępność
Cena: 569,92 zł 569.92
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość
dodaj do przechowalni

Opis

Cena hurtowa dla stałych partnerów handlowych i dotyczy zamówień pełno samochodowych.

W celu przygotowania indywidualnej oferty należy przesłać zapytanie z zapotrzebowaniem na [email protected]

Viscon White lub Viscount White to forma indyjskiego granitu pochodzącego z Karnataki w Indiach. Viscon White lub Viscont White ma wspaniały biały podkład i ciemniejsze żyłki oraz zacienione struktury. Posiada również różnice w dzikich ciemnych wzorach, które nadają temu granitowi jego wyjątkowość. Czasami skała ta towarzyszy zachmurzonym strukturom innym niż żyły. Jest to niezwykle bogata biała skała, idealna do zastosowań wewnętrznych w blatach, podłogach, stołach środkowych i kafelkach.

 

Z najwyższą starannością przygotujemy ofertę jak i zrealizujemy zlecenie projektów publicznych i prywatnych . Dbamy o jakość naszych wyrobów, co potwierdzimy deklaracją właściwości użytkowych każdego produktu.  Terminy dostaw i realizacje zamówień uzgadniamy indywidualnie z Zamawiającym.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje materiały importowane oraz krajowe, co pozwala nam to na dostosowanie się do wymagań każdego projektu. Oferujemy szeroki asortyment wyrobów granitowych – płyty granitowe, chodnikowe, tarasowe, płytki cienkie, kostkę granitową, cięto, cięto-łupaną, łupaną, krawężniki granitowe, oporniki / obrzeża, schody granitowe czy kamień murowy.

Granit to naturalny produkt od lat używany w budownictwie jako kamień budowlany oraz dekoracyjny. Granit fascynuje niepowtarzalnymi wzorami i bogatą kolorystyką oraz możliwościami wykorzystania go zarówno na dużych powierzchniach inwestycyjnych, jak i w warunkach domowych. 

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

 

Oferta indywidualna. W sytuacji gdzie projekt nie przewiduje wykorzystania standardowych rozmiarów proponowanych przez nas wyrobów, przedstawimy Państwu ofertę indywidualną. Wykorzystamy do tego zasoby kamienia producentów zagranicznych i polskich. Krajowe kopalnie granitu w Strzegomiu i Strzelinie są najpopularniejszymi dostawcami wyrobów granitowych.

Importujemy wyroby kamienne od sprawdzonych producentów z całego świata.

Kamień jest produktem naturalnym, jego tonacja, struktura jest niepowtarzalna. Jeżeli nie jesteś pewien co do kolorystyki, do dyspozycji mamy próbki kamienia lub odwiedź nas w salonie lub magazynie.

Posiadamy ofertę handlową dla firm budowlanych, drogowych, deweloperów i hurtowników - dział handlowy przedstawi szczegóły.

 

LOGISTYKA I MAGAZYNOWANIE – [email protected]

20 lat doświadczeń naszego zespołu, pomogło zrozumieć potrzeby branży i stworzyć wygodne usługi, które wspierają Biznes

Firma Tiles Sp. z o. o. to połączenie długoletniej pracy w imporcie, exporcie oraz handlu. Wieloletnie  prowadzenie działalności pozwoliło nam zdobyć doświadczenie w globalnych procesach logistycznych. 

Dzisiaj zrealizujemy kompleksowo obsługę logistyczną jak i magazynową, zapewniamy przeładunki kontenerowe, transport drogowy i paletowy.

Specjalizujemy się w dostawach z Chin, Indii, Turcji oraz wszystkich krajów Europejskich. 

Jeśli interesują Cię inne kierunki one też są w Naszym zasięgu.

Dla naszych klientów proponujemy  model logistyczny – door to door, począwszy od przejęcia transportu zakupionych towarów u producenta, poprzez magazynowanie i wysyłkę do ostatecznego klienta. Całościowy Outsourcing logistyczno-magazynowy. Zapraszamy na https://tiles-logistyka.pl

 

 

Dane techniczne

Materiał Granit
Rodzaj powierzchni polerowana
Grubość 5 cm
Wymiary 185up x330up
Ilość w kontenerze 199,68 m2
Ilość na palecie 24,96 m2
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl